Pomáháme měnit představy ve skutečnost
Atelier ARTON PRO

Rodinná vila Motýlek

V Karlových Varech Hůrkách je od roku 2000 realizována zástavba rodinných domků. Areál se nazývá Motýlek. Od zahraničního investora jsme dostali zadání vyprojektovat dva sousední rodinné domky na parcelách pod lesem - jeden jako rodinný domek, druhý vyššího standardu jako rodinnou vilku.

Rodinný dům je třípodlažní, částečně podsklepený. Přízemí má klasickou sestavu: obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem, pracovna a provozní zázemí. Obývací pokoj je otevřen přes dvě podlaží a ve druhém NP má galerii. Na ni navazuje ložnice se šatnou, koupelna, pracovna, pokoj pro hosty. V podkroví je dětský pokoj. V suterénu je vinný sklípek a whirpool.

Rodinná vila je sestavena ze dvou hmot. V obytné části je hala s multifunkčním využitím a interiérovým schodištěm, po kterém se vchází do druhého NP. Na ni navazuje kuchyně s jídelnou a fitness. Kolem jídelního koutu se projde do druhé části objektu, kde je relaxační bazén a sauna. Před obytnou halou je rozsáhlá venkovní terasa s ohništěm krytým pergolou. V patře nad obytnou halou jsou dvě ložnice a koupelna. Oba objekty využívají k vytápění tepelná čerpadla.

Celkový pohled

Celkový pohled

Rodinná vila

Rodinná vila

Rodinná vila

Rodinná vila

Rodinný dům

Rodinný dům

Rodinný dům

Rodinný dům

Rodinný dům

Rodinný dům